Przejdź do treści

Bride Camp – wyjątkowy czas dla naszych Panien Młodych

  • przez
Fot. Kinga Nowakowska

Czym jest Bride Camp? To weekendowy pobyt Panien Młodych w stodole Dyrkowo, mających wesele w Dyrkowie w danym sezonie ślubnym – organizowany w maju.

Pierwsza edycja tego wydarzenia miała miejsce w 2022 roku, kolejno w 2023 i teraz, w 2024 – będzie już trzecia!

Skąd w ogóle wziął się pomysł na Bride Camp i dlaczego jest to projekt wyjątkowy pod tak wieloma względami?

Przede wszystkim chciałam Wam dać więcej, niż na starcie oczekujecie od swojego „obiektu” weselnego. Od początku istnienia Dyrkowa zależało nam, by to nie było tylko miejsce, ale marka osobista, za którą stoją konkretni ludzie, którzy są z tym miejscem kojarzeni i którzy tworzą je od podstaw. Czyli my – Natalia i Maciej.

Szukałam też czegoś, co będzie tylko moje w tej „dyrkowej przestrzeni”, co pomoże mi zrobić dla Was coś więcej i jednocześnie – w pozytywny sposób wyróżnić nas na rynku.

Jest to jedyne takie wydarzenie w Polsce i co ważne – w pełni darmowe! Pobyt w Dyrkowie podczas Bride Camp kosztuje dziewczyny tyle co ich przyjazd.

Oprócz tego, że zależy nam na tym, by nasze Pary słysząc Dyrkowo miały przed oczami nie tylko stodołę, ale też nas – od samego początku chcemy budować transparentność marki. Nie mamy z nikim – ani z podwykonawcami, ani z naszymi Parami żadnych cichych układów. Każdego traktujemy tak samo i przy każdej realizacji dajemy z siebie wszystko, uruchamiając nasze zasoby, kreatywność i możliwości. Zapraszając do Dyrkowa na weekend wszystkie Panny Młode z danego sezonu ślubnego – trudno byłoby coś ukryć. To, że dziewczyny są razem przez cały weekend i wymieniają się informacjami to najlepszy dowód na to, że… Nie kombinujemy!

Bride Camp to też okazja do tego, bym poznała Was trochę lepiej i byście Wy poznały trochę bliżej mnie. Często rozmawiamy sobie o różnych rzeczach – tych bardziej i mniej wesołych, dzielimy się swoimi doświadczeniami życiowymi, ja opowiadam dziewczynom o naszym ślubie i weselu. Dzięki temu wydarzeniu nie widzę w Was tylko swoich Panien Młodych – Klientek, ani Wy we mnie „Właścicielki stodoły Dyrkowo”. Mam szansę pobyć po prostu z fajnymi dziewczynami, a Wy widzicie i poznajecie Natalię – dziewczynę z sąsiedztwa, do której nie będziecie się bały zadzwonić czy napisać w jakiejś podbramkowej sytuacji, a nie „Panią na włościach”, do której strach napisać czy zadzwonić, a co dopiero podejść i o coś zapytać.

Kolejna rzecz to szansa na to, byście podczas tego krótkiego pobytu oswoiły się z miejscem. Zobaczyły jak wygląda na drugi dzień śniadanie, przetestowały jak śpi się w domkach i przekonały się, że prysznic znajdujący się kilkadziesiąt metrów od domku to nie jest jakiś straszny problem. To czas, w którym jesteście w stanie chłonąć atmosferę miejsca takim, jakie ono jest. A jest magiczne i wyjątkowe.

Cudowne jest też w Bride Camp to, że dziewczyny mogą pobyć w towarzystwie innych kobiet, będących dokładnie na tym samym etapie w życiu – organizacji ślubu i wesela. To naprawdę wyjątkowa chwila, w której dziewczyny niesamowicie się wspierają, wymieniają doświadczeniami, inspiracjami i pomysłami. To prawdziwa weselna burza mózgów i morze inspiracji oraz garść fantastycznych porad!

Ponadto, każda Panna Młoda dostaje zaproszenie na Bride Camp z osobą towarzyszącą! Może zabrać z sobą inną kobietę (siostrę, świadkową, przyjaciółkę). Co roku część dziewczyn korzysta z tej możliwości, a część przyjeżdża sama. Integracja dziewczyn jest wspaniała i niesamowicie miło patrzy się na to, jak dziewczyny razem się spędzają czas.

Do projektu Bride Camp zawsze zapraszam inne kobiety, które pomagają mi stworzyć klimat i atmosferę kobiecej energii. Zapraszam Martę by poprowadziła zajęcia z jogi, a Jagoda przygotowuje dla nas słodkości. O jedzenie dba zapraszany przez nas catering oraz… Maciej!

Bride Camp to czas dla Was, moment na złapanie oddechu, ale też spokojnego czasu spędzonego w kobiecym, wspierającym gronie.

Na koniec kilka pojedynczych opinii od uczestniczek zarówno pierwszej, jak i drugiej edycji:

„Nic mnie tak nie uspokoiło i dobrze nastroiło przed ślubem/weselem jak ten Bride Camp! Jadąc w maju do Dyrkowa nawet nie wiedziałam jak bardzo potrzebuję spędzić trochę czasu w tak otwartym ciepłym i rozumiejącym mnie, w tym danym momencie gronie! Mogłam również na własnej skórze poczuć magię Dyrkowa i upewnić się, że ja i moi goście spędzimy tu niezapomniane chwile! Do tego wszystkiego słońce, kwiaty, bose stopy na trawce i same uśmiechy! CUDO.” – Martyna, Panna Młoda z sezonu 2023

„Piękny czas i przestrzeń do tego, żeby znaleźć spokój w dość burzliwym okresie przedślubnym. Z przyjemnością wracam myślami do tamtego weekendu”. – Kasia, Panna Młoda z sezonu 2022

„Z kwestii technicznych – bardzo mi się spodobał sam fakt sprawdzenia wszystkich udogodnień od strony gościa Dyrkowa, że mogłam się przespać w domku i tym samym byłam pewna, że także moim gościom na weselu będzie super komfortowo, pachnąco i magicznie! Poza tym super czas, nieprzeładowany atrakcjami, ale naprawdę wartościowy, super babki, pyszne jedzenie i przekonanie, że Dyrkowo to jest coś więcej, a Ty (Natalia) w tym wszystkim byłaś urocza i sprawiłaś, że do dnia przed weselem nie miałam żadnego kryzysu ślubnego”. – Michalina, Panna Młoda z sezonu 2023

Kiedy czytam te i inne opinie o Bride Camp – wzruszam się, a moje serce raduje się na myśl o kolejnej edycji, która już w ostatni weekend maja! Nie mogę się doczekać!

Natalia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter